Müşteri Hizmetleri

TEKLİF AL

Dosya Yükle

Destek Hattı

3D BASKI HİZMETİ

Profesyonel 3d Baskı Hizmetimizden Faydalanarak Hemen Üretime Geçin

Ürün geliştirme işlemlerinizi hızlandıracak, yüksek yüzey kalitesi beklenen , seri imalata uygun parçaların ve , önemli cihaz ve endüstriyel uygulamalarda kullanmak üzere yaptığınız tasarımlarınızı, modellerinizi ve prototiplerinizi fonksiyonel ve estetik olarak beklentilerinizi karşılayarak üretime uygun hale getirerek 3d baskı imalatı ve prototipleme imkanı sunuyoruz

TASARIMLAR 3 BOYUTLU BASKI ATÖLYEMİZDE GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR

  • 3d Baskı İçin; 3D olarak tasarlanan Hizmetlerin ( Yedek Parça, Proje Maketleri, İnşaat, Konut Maketleri, Oyuncak, Plastik Malzeme, Otomotiv, Kalıplama İşlemleri, vs … ) 3 Boyutlu olarak, 3D Yazıcılarda Baskısını Yapmaktayız.
  • 650x550x1000 mm ye kadar tek parça üretim yapabilmekteyiz.
  • 3d baskıda doluluk oranı parçanın gereken dayanımlarına göre, gerektiği kadar malzeme kullanarak malzemeyi üretmektir. Üretimde en profesyonel operatör bilgisiyle fiyat performans konusunda sizlere profesyonel fiyat teklifi sunuyoruz.
  • 3d yazdırma işlemi bittikten sonra detaylı temizlik işlemleri uygulamaktayız. Eğer müşterimiz boyama işlemi isterse öncelikle zımpara daha sonra macunlama , yüzey pürüzsüzleştirme, yoklama macunu uygulaması ,astar ve en son istenilen renkte boyama işlemlerini yapmaktayız. En son haliyle müşterimize detaylı resimler atılır ve en güzel şekilde havalı poşetlere sarılarak kargolamaya hazır hale getirilir. Ödeme işlemleri yapıldıktan sonra aynı gün içerisinde kargoya verilir.

3 Boyutlu Tasarım ve 3D Baskı varsa işte orda biz varız…

3D BASKI TEKNOLOJİLERİMİZ

3d-sla-baski

SLA (Stereolithography) teknolojisiyle, ince detaylara sahip hassas tasarımlarınızı yüksek hassasiyette ve yüksek yüzey çözünürlüğünde üretim imkanı sunar.
Daha Detaylı Bilgi

3d-fla-baski

FDM teknolojisi ile görsel ve endüstriyel prototiplerinizi geniş malzeme çeşitliliğiyle istediğiniz özelliklerde üretebilir, ürün geliştirme süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.
Daha Detaylı Bilgi

nASIL 3D BASKI HİZMETİ ALABİLİRİM ?

3D BASKI TASARIM
3d-baskı-malzeme
DOSYANIZI YOLLAYIN

3d Baskı Dosyanızı Yollayın ya da Baskı Dosyanız Yoksa Bizimle İletişime Geçin.

30%
3d icon 3 - 3D Baskı
İNCELEYİP DÖNÜŞ SAĞLAYALIM

Baskı Dosyanızı İnceleyip Teknik Detaylar ve Ücretlendirme Hakkında Dönüş Yapalım.

60%
3D baski - 3D Baskı
BASKI HİZMETİNE BAŞLAYALIM

Baskı ve Fiyat Onayınız alındıktan Sonra Baskı İşlemini başlatırız

100%

3D Baskı Fiyat Teklifi Al

İsterseniz Teklif İsteme Formunu Doldururak, isterseniz WhatsApp'tan Yazarak, En Uygun 3d Baskı Fiyat Teklifi Alın.
teklif al

3D TASARIMDAN BASKIYA DÖNÜŞÜM