Müşteri Hizmetleri

TEKLİF AL

Dosya Yükle

Destek Hattı

3D Tarama

TERSİNE MÜHENDİSLİK

3d tarayıcı her türlü parçanın fiziksel ve geometrik olarak lazer ışınları ile parçanın yüzeyini tarar ve yüzeyleri sanal bir ortamda birleştirir. Bütün bu işlemlerin sonucunda parçanın bütün ölçü ve yüzeyleri bilgisayar ortamına aktararak dijital bir dosya elde etmemizi sağlar.

Ölçü hassasiyetimiz 0.02 doğrulukta olmakta ve üst düzey bir kopyalama imkânı sunmaktayız. Parçaların birebir ölçülendirme ve dijital bulutuna hızlıca erişme imkanı sunmaktayız.

3d tarama tersine muhendislik 1 1 - 3D Tarama

3 BOYUTLU TARAMA

Bu işlemlerin tamamı endüstride tersine mühendislik olarak adlandırılır. Medikal alanda ağız içi tarama, heykel ve mimaride ölçekli tarama, otomotiv sektöründe parça kopyalama gibi bir çok sayamayacağımız kadar alanda kullanımı mevcuttur.Siz de eğer yedek parça bulamıyorsanız, bulduğunuz parça ederinden çok fazla pahalı ise veya sadece yurt dışında var getirtemiyorsanız tersine mühendislik ile parçaları kopyalayıp çoğaltmak aynı zamanda parçaya ekleme çıkarma yaparak tasarımsal geliştirme yapmakta mümkün.Bütün bu işlemleri hızlı ve alanında uzman ekibimizle çözmek için hemen iletişime geçip hem fiyat alabilir hem de hızlıca sipariş verebilirsiniz.

TERSİNE MÜHENDİSLİK

Tersine Mühendislik 3D Tarama Örnekleri

3d Baskı Tasarım Dünyası ile 3d tasarımlar 3 Boyutlu ürünlere Dönüşüyor.