Müşteri Hizmetleri

TEKLİF AL

Dosya Yükle

Destek Hattı

3d Printer Satışı

Büyük Baskı Alanlı 3d Yazıcı (3d Printer)

İstediğiniz her boyutta istediğiniz fiyat aralığında ve istediğiniz kalitede makine üretimi yapmaktayız. Tasarım aşamasında makinenizi görebilir içiniz rahat bir şekilde onay verebilirsiniz.

Daha önce birçok alanda kullanılmak üzere birçok firmaya özel yaptığımız 3d makinelerimiz vardır. Onlardan sizlere örnek göstererek nasıl bir yol izleyeceğimiz hakkında bilgi vermekteyiz. Mümkün olduğunca fiyat performans ürünlerini kullanıp sizlerin bütçesini zorlamadan en kaliteli baskı almanızı sağlamaktayız. Makinelerin teslimatı yapıldıktan sonra 1 yıl uzaktan destek ve 6 ay ücretsiz garanti vermekteyiz.

Yıllardır FDM 3d printer yöntemi ile baskı hizmeti vermekteyiz. Genelde baskı hacmi büyük hizmet verdiğimiz için büyük makineler profesyonellik alanımız olmuş durumdadır. Kendi baskı hizmeti verdiğimiz makinelerin yanı sıra sipariş üzerine (1200mm x1200mm x1200 mm) baskı hacmine kadar makine üretimi yapmaktayız.

 

3D YAZDIRMA AMAÇLI 3D PRİNTER SATIŞI

3d Yazdırma Alanında Profesyonel Hizmet, Tam Destek

3d Printer Satışı Hizmetinin yanında, 3d Baskı, 3d Tasarım, 3d Prorotip, 3d Tarama Hizmeti de vermekteyiz. Uygun Fiyat Vererek Müşteri menfaatini, Kaliteli Hizmet ve Hızlı Çözüm ile de Müşteri Memnuniyetini göz önünde tutarız.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti Olmakla Beraber, 3 Boyutlu Üretimden, 3 Boyutlu Tasarıma Sizlerin Hizmetinizdeyiz.

Makinelerimizin Özellikleri ve Tecrübemiz

Şase ve Profiller
Fdm 3d printerlarda önemi ciddi olan malzemelerden birisidir profil ve şaseler. Profil olarak 60mm kalınlığa sahip aliminyum profiller kullanmaktayız. Bu sayede makine daha tok ve konstrüksiyonu sağlam bir makine olmasında büyük önem katmaktadır.
linear ray - 3d Printer Satışı

Ultra Hassas Linear Kızak ve Arabalar

Eksen hareketlerinde kullandığımız raylar ile kusursuz doğrusal hareket sağlıyoruz.

trapez - 3d Printer Satışı

Kayış ve Güç Aktarma Sistemi

Makinelerde en uygun esneklik ve hassasiyette özel kayışlar kullanmaktayız. Z ekseninde özellikle özel yapım hassas trapez vida sistemi kullanıyoruz.

bmg - 3d Printer Satışı

Extruder ve Hotend tasarımı

1.75 filamentin dışında ayrıca bu extruder ile 3.00mm çapında filament kullanmakta yüksek tork sayesinde mümkündür. Kendi özel tasarım hotendimiz ile yüksek hızlarda extrüzyon sıkıntı yaşanmayacaktır.

3d printer 07 - 3d Printer Satışı

Anakart ve Dokunmatik ekran

Anakart olarak 32 bit işlem gücünde piyasanın en gelişmiş kartlarıdır. Dokunmatik ekran ise görsel güzellik ve kullanım kolaylığı katmaktadır.

sinir anahtari - 3d Printer Satışı

Sınır Sensörleri

Sınır sensörleri olarak kızılötesi hassas sensörler kullanmaktayız. Diğer mekanik switchlerin sıfır noktasını tekrar ayarlamada yaşanılan problemlerin buı şekilde önüne geçip ayrıca baskının kaldığı yerden devam etme hususunda en sağlıklı elemandan birisidir.

servo1 - 3d Printer Satışı

Motor ve Güç kontrolü

Normalde FDM makinalarda kullanılmakta olan Step motorlarda baskıyı engelleyecek bir durum oluştuğunda adım kaçırma gibi durumlar söz konusu olabiliyor ve özellikle büyük uzun baskıların bozulmasına sebebiyet vermektedir. Bu tip büyük endüstriyel 3d printer uygulamaları için en doğru çözüm hybrid kapalı çevrim step motorlardır. Örnek olarak baskı sırasında yazıcı kafasına elle müdahelede bulunup sağa sola kaydırsanız bile kapalı çevrim bunu algılayıp olması gereken son noktaya yazıcı kafasını ilerletecektir.

konstrksiyon - 3d Printer Satışı

Eksen Kontrüksiyonu ve Tabla

Makine tablasında, büyüdükçe tablada bölge eğimler olacağı için tablayı tok ve kalın yapmaktayız. Tabla ağırlaşacağı için tablayı sabit olacak şekilde eksenlerin kontrolünü sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız özel ısıtıcılar sayesinde tabla sıcaklığını 110 derecenin üzerine rahatlıkla çıkarabilmekteyiz.