3d Printer Satışı

3 Boyutlu Tasarım ve Baskı Dünyasına Hoşgeldiniz

3d Printer İmalatı

Büyük Baskı Alanlı 3d Yazıcı (3d Printer)

İstediğiniz her boyutta istediğiniz fiyat aralığında ve istediğiniz kalitede makine üretimi yapmaktayız. Tasarım aşamasında makinenizi görebilir içiniz rahat bir şekilde onay verebilirsiniz.

Daha önce birçok alanda kullanılmak üzere birçok firmaya özel yaptığımız 3d makinelerimiz vardır. Onlardan sizlere örnek göstererek nasıl bir yol izleyeceğimiz hakkında bilgi vermekteyiz. Mümkün olduğunca fiyat performans ürünlerini kullanıp sizlerin bütçesini zorlamadan en kaliteli baskı almanızı sağlamaktayız. Makinelerin teslimatı yapıldıktan sonra 1 yıl uzaktan destek ve 6 ay ücretsiz garanti vermekteyiz.

Yıllardır FDM 3d printer yöntemi ile baskı hizmeti vermekteyiz. Genelde baskı hacmi büyük hizmet verdiğimiz için büyük makineler profesyonellik alanımız olmuş durumdadır. Kendi baskı hizmeti verdiğimiz makinelerin yanı sıra sipariş üzerine (1200mm x1200mm x1200 mm) baskı hacmine kadar makine üretimi yapmaktayız.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti Olmakla Beraber, 3 Boyutlu Üretimden, 3 Boyutlu Tasarıma Sizlerin Hizmetinizdeyiz.

3d Yazdırma Alanında Profesyonel Hizmet, Tam Destek

3D Pinter Satış

3D YAZDIRMA AMAÇLI 3D PRİNTER SATIŞI

3d Printer Satışı Hizmetinin yanında, 3d Baskı, 3d Tasarım, 3d Prorotip, 3d Tarama Hizmeti de vermekteyiz. Uygun Fiyat Vererek Müşteri menfaatini, Kaliteli Hizmet ve Hızlı Çözüm ile de Müşteri Memnuniyetini göz önünde tutarız.

Makinelerimizin Özellikleri ve Tecrübemiz

Şase ve Profiller
Fdm 3d printerlarda önemi ciddi olan malzemelerden birisidir profil ve şaseler. Profil olarak 60mm kalınlığa sahip aliminyum profiller kullanmaktayız. Bu sayede makine daha tok ve konstrüksiyonu sağlam bir makine olmasında büyük önem katmaktadır.

Ultra Hassas Linear Kızak ve Arabalar
Eksen hareketlerinde kullandığımız raylar ile kusursuz doğrusal hareket sağlıyoruz.
3D Pinter Satış
 
Kayış ve Güç Aktarma Sistemi

Makinelerde en uygun esneklik ve hassasiyette özel kayışlar kullanmaktayız. Z ekseninde özellikle özel yapım hassas trapez vida sistemi kullanıyoruz.
 
3D Pinter Satış
 
Extruder ve Hotend tasarımı

1.75 filamentin dışında ayrıca bu extruder ile 3.00mm çapında filament kullanmakta yüksek tork sayesinde mümkündür. Kendi özel tasarım hotendimiz ile yüksek hızlarda extrüzyon sıkıntı yaşanmayacaktır.
3D Pinter Satış
Anakart ve Dokunmatik ekran

Anakart olarak 32 bit işlem gücünde piyasanın en gelişmiş  kartlarıdır. Dokunmatik ekran ise görsel güzellik ve kullanım kolaylığı katmaktadır.
 
3D Pinter Satış
 
Sınır Sensörleri
Sınır sensörleri olarak kızılötesi hassas sensörler kullanmaktayız. Diğer mekanik switchlerin sıfır noktasını tekrar ayarlamada yaşanılan problemlerin buı şekilde önüne geçip ayrıca baskının kaldığı yerden devam etme hususunda en sağlıklı elemandan birisidir.
3D Pinter Satış
 
Motor ve Güç kontrolü

Normalde FDM makinalarda kullanılmakta olan Step motorlarda baskıyı engelleyecek bir durum oluştuğunda adım kaçırma gibi durumlar söz konusu olabiliyor ve özellikle büyük uzun baskıların bozulmasına sebebiyet vermektedir. Bu tip büyük endüstriyel 3d printer uygulamaları için en doğru çözüm hybrid kapalı çevrim step motorlardır. Örnek olarak baskı sırasında yazıcı kafasına elle müdahelede bulunup sağa sola kaydırsanız bile kapalı çevrim bunu algılayıp olması gereken son noktaya yazıcı kafasını ilerletecektir.
 
3D Pinter Satış
 
Eksen Kontrüksiyonu ve Tabla

Makine tablasında, büyüdükçe tablada bölge eğimler olacağı için tablayı tok ve kalın yapmaktayız. Tabla ağırlaşacağı için tablayı sabit olacak şekilde eksenlerin kontrolünü sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız özel ısıtıcılar sayesinde tabla sıcaklığını 110 derecenin üzerine rahatlıkla çıkarabilmekteyiz.
 
3D Pinter Satış

3d Baskı İle Protez Üretimi

Hızla gelişen teknoloji ile sağlık alanında da 3D baskıların önemi giderek artmaktadır. Üretilen bir çok sağlık ekipmanları 3D yazıcılarla üretilmektedir. Özel istek üzerine bizler de tasarımı...

Enjeksiyon Kalıbı ve Prototip İmalatı

Seri İmalatın En Önemli Üretim Şekli Enjeksiyon Kalıbı Seri İmalat Yöntemi olan Enjeksiyon  Kalıbı ile Üretim

3d Baskıda Doluluk Oranı

Her parça üretiminde, parçanın kullanım alanı ve mukavemeti  göz önünde bulundurarak maliyetten tasarruf etmek amaçlı parçanın içini belli bir oranda boşaltmak bu konuda epey bir tasarruf...

En Çok Sağlam Filament ( Plastik ) Hangisidir

3d baskı yönteminde kullanılan filamentlerin darbe ve sıcaklıklara karşı dayanımları farklıdır. Sizlere kısaca 3d baskıda kullanılan filamentlerden bahsedelim.

En Uygun 3d Baskı Fiyat Teklifi

Formu Doldurun veya WhatsApp'tan Yazın, En Uygun 3d Baskı Fiyat Teklifi Alın

3D Baskı Siparişleriniz, Türkiye'nin Her Yerine Kargolaması Yapılmaktadır.
İstanbul Anadolu Yakası İçin Motor Kurye İle Elden Hızlı Teslimat
Öğrencilere 3D Baskı Fiyatı %30 İNDİRİMLİ.
Eğitime Tam Destek
İlk 3 Boyutlu Baskı Siparişlerinizde %15 Tanışma İndirimi
© 2019 Her Hakkı Saklıdır.
3D Baskı Tasarım Resmi Web Sitesi
Adres: İçerenköy Mahallesi Erzurum Sokak No: 3 Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0538 514 88 55

3d Baskı Tasarım Sosyal Medya Hesapları