Müşteri Hizmetleri

TEKLİF AL

Dosya Yükle

Destek Hattı

3d Baskı da Öğrencilere %20 İndirim Kampanyası

MEB’den Özel Eğitim Öğretmenlerine 3D Eğitimi

“3D Baskı Tasarım” olarak öğrencilere 3d Baskılarda İndirim!!!  Öğrencilerin Proje ve Ödevlerinde ihtiyaç duydukları 3d baskı modellerinde sipariş tutarı üzerinde %20 İNDİRİM yaparak Eğitime bir destekte biz sunmak istedik.

Teknolojik gelişmelerle, Eğitim ve Öğretim yöntemlerinde yenilikler doğmuştur. Öğrencilere Proje destekli eğitimlere ağırlık verilmeye başlanıldı. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığı, Tasarım Beceri Atölyeleri projelerini faaliyete geçirerek, proje yapan, üreten ve tasarlayan öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bu hedefler doğrultusunda hem öğretmenlere, hem diğer yetkililere kurslar düzenlenmekte, çeşitli ülkelerle protokoller imzalanmaktadır.

Öğrencilerin tasarladıkları ve üretecekleri projelerde 3D Baskı ya ihtiyaç duyacağı anlarda olacaktır. 3D baskı için çok maliyetli 3d yazıcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden Öğretmenler ve öğrenciler 3d Baskılarını dışardan karşılamak zorunda kalacaktır. İşte tam bu anda Öğretmen ve Öğrencilerimizin yanında olarak 3d baskı siparişlerini %20 İndirimle yapıyoruz.

3d Baskıda En İyi Fiyat, Profesyonel Hizmet anlayışı ile Eğitime hep destek, tam destek…

Öğrencilere 3d Baskı Fiyatı %20 İNDİRİMLİ…

Fiyat Teklifi Formu Doldurun, Size %20 İndirimli Teklif Verelim

MEB’den Özel Eğitim Öğretmenlerine 3D Eğitimi yazımızada göz atabilirsiniz

WhatsApp
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn